Ram ddr3 ddr2 pc dhe laptop te sapoardhur nga it..

Shitet nga: Kleanti 16 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shes ram ddr3 ddr2 pc laptop te reja te sapo ardhura mga italia me cmimin qe maramendes falas fare thuajse dhe pjese te tjera per pc ose mini laptop acer dhe shum pjese per me shume me tel flm per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim