Playstation 3 PS3 slim

Shitet nga: Fisnik 05 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet playstation 3 SLIM i hackuar me lojra plot te instaluara brenda. Shitet pa leva. Eshte nje gjendje jashtezakonisht te mire pasi eshte perdorur ne ambient shtepie shume shume pak. Per cdo pyetje dhe oferte ose marrveshje per cmimin kontaktoni me email tek arbenn199@outlook.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim