Play station 3 320GB

Shitet nga: geni 18 Sht 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
E SHES PER PJESE OSE KUSH KA MUNDESI PER TI RREGULLUAR LAZERIN PER VETEM 7500 LEKE KUSHTON TEK UNIVERSALI DHE ESHTE I RREGULLT KA PASUR VETEM PERDORIM NE SHTEPI KA MEMORIE 320 GB SLIM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim