Perfshir Monitor, Mouse, Tastier DHE Printer me ..

Shitet nga: Alban 05 Krr 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Pantium 4
CPU 3.00GHz
1.00 GB RAM
Channels #Dual
GPU-Z NVIDIA GeForce FX 5500 (256 MB karta grafike)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim