Pc dhe Hd monitor

Shitet nga: miger 15 Dhj 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes ose nderroj Pc plus Monitor 19 inch i cili eshte edhe hd tv
Parametrat e Kompjuterit
Procesori:Intel(R) Pentium(R) CPU G2030 @ 3.00GHz
Ram:kingston 2 gb
Motherboard:asus H61M-C
Graphic card:NVIDIA GeForce 9500 GT-----GIGABYTE Technology-----1Gb
Storage:1 Tb
Windows 8.1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim