Pc Compaq 100eu All-in-one

Shitet nga: zero123 08 Dhj 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Pc Compaq 100eu All-in-one te perdorur vtm per nje muaj. Nuk ka asnje gervishtje dhe eshte ne gjendje perfekte. Shitet se bashku me tastiere, mouse dhe ushqyes.
Intel® Atom™ Pineview D410
Genuie Windows 7 (me license te plote)
160GB HDD
2GB DDR2 RAM(1×2GB)
Slim DVD writer drive
Ekrani eshte 20 inch me rezolucion 1600×900

Eshte perfekt per tu perdorur ne farmaci apo bar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim