PC brand Hp 1/160/3.06+ekran

Shitet nga: Rigers 17 Dhj 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet pc HP PAVILLION 061 brand (jo e asambluar), ne gjendje shume te mire me keto parametra :
-RAM 1GB
-PROCESORI INTEL 3.06
-KARTA GRAFIKE ati radeon xpress 200series 256MB
-HARDISKU 160GB

ka dhe ekran HP 17' wide lcd po ka nje shenje te vogel ne cepin e poshtem djathtas.

Shitet per cmimin okazion 50 Euro i padiskutueshem (PC + Ekran)
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel 0699297292.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim