PC VETEM 40 EURO INTEL PENTIUM 4 3.0 GHz

Shitet nga: My Tech 03 Qer 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
!!!!!!!!!!!!!!!!!....40 EURO 40 EURO 40 EURO....!!!!!!!!!!!!!!!!!
PC TE ASEMBLUAR VETEM 40 EURO ME KETO PARAMETRA:
INTEL PENTIUM 4 3.0 GHz, 512 MB RAM, 80 GB HARD DISC, DVD ROOM.
SHPEJTONI SEPSE KETO DY KANE MBETUR TE FUNDIT PER MOMENTIN
ADRESA: MIDIS PARUCES DHE URA DERVISHBEG, NE ISH BAR "ROZAFA"

Per sasi me te medha produktet mund te jepen dhe me cmim shumice.

KONTAKT: Cel: +355 67 21 25 269
Email: mytechshkoder@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/mytechcomputerserviceshkodra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim