PC+Monitor DELL

Shitet nga: gerti 09 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Monitor DELL 19- 50 euro
Monitor DELL 20- 60 euro
Monitor DELL 22 -85 euro
Monitor 17- 30 euro
Monitor 19 -45 euro

PC amd 160gb Hdd 2gb ram 80 mij leke


PC OptiPlex 755 Desktop 2gb ram 80hdd Intel(R) Core(TM)2 Duo processor 90 euro
Pc Fujitsu Siemens Esprimo 4gb ram 160hdd ddr3 Intel(R) Core(TM)2 Duo processor 120 euro

HP Compaq dc7800 Small Form Factor Business PC Intel® Pentium® Dual Core 2gb ram 80hdd 89 euro

IBM ThinkCentre Processor, Intel® Pentium® 4 1gb ram 59 euro

HP Compaq dc7600 Small Form Factor ... Processor, Intel® Pentium® 4 1gb ram 59 euro

(Kompjuterat jan te kompletuar me tastier maus dhe fish korenti)

Ram 1gb DDR2 8 euro

3 muaj garanci (bejme ulje per shumice)

Adresa Rr e kavajes pran Birra Tirana apo spitalit Turk

Cel *: 0696553311
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim