PC Kompjuter ne gjendje perfekte pune

Shitet nga: Dori 30 Sht 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitek kompjuter i kompletuar. Njesi qendrore eshte dell, 3gb ram, procesori dual core 2.5 ghz. hdd 400 gb. grafika 1gb. Kompjuteri eshte ne gjendje super te mire i kompletuar. Monitori eshte i markes HP, LCD shume i holle dhe praktik 19" me rezolucion me te larte se HD. Shitet ose nderrim i mundshem me laptop. cmimi 25 000 lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim