PC HP Pavlion 6 muaj i perdorur

Shitet nga: FREDI 20 Nën 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Kompjuteri ka parametra te mira.
5 GB RAM
2 CPU NGA 1.8
HDD 170 GB DHE 500 GB
KARTA GRAFIKE 2 GB NVIDIA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim