PC

Shitet nga: Elvis 07 Dhj 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Nderroj PC me PS3 per arsye se kerkoj nje PS3.

PC ka keto parametra:

Emri: Fujitsu Esprimo Edition p2540
Procesori: Intel Dual Core @2.50GhZ + 2.50GhZ
Hard Disk: 150 GB
Karta Grafike: Intel G41 Express Chipset 768 Mb
RAM 2GB
OS: Windows 7 Ultimate Full Activated

(PC esht blere ne mars te 2012 ne zyrat e mercator kur ishte ne city park. PC esht ne gjenjde shum te mire, pa asnje nderhyrje ne motherboard. Punon shum mir dhe ne Windows Vista, ne windows 8, windows 8.1 dhe windows 10 technical preview por un per momentin e kam len windows 7 pasi esht me i mire per lojrat por mund tua ndryshoj nese deshironi)

PC esht pa monitor pasi e perdor me TV sepse punoj shum ne Photoshop.
PC permban: Njesine qendrore, mouse, tastiere, USB wireless dhe disqet e formatimit (win 8, win 7, win 8.1, linux, windows 10)

Kontakto:
Email: elvistafa@outlook.com
Whatsapp ose Viber: 0698977255
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim