Monitor 19 " LCD

Shitet nga: Elite Store 05 Dhj 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Me rastin e ofertave te fundvitit ju prezantojme oferten me te re :

Monitor 19" LCD per vetem 35 eu.

Monitoret jane te markave: Samsung , LG , HP , PHILIPS etj/

Ne ju ofroujme dhe 6 muaj garanci.


Cel. : 0692999998
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim