Laptop dell

Shitet nga: mario 03 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Laptopi eahte ne rregull windows 8.1 jepet me tastjer mouse dhe kufje e shes per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim