Kompjutera IBM

Shitet nga: vilsoni 24 Qer 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shiten kompjutera IBM me ekran 17 me programe dhe lojra te instaluara aktualisht ne pune ne nje sall interneti shiten tek e tek ose te gjitha bashke sasia 7 cope cmimi 100 euro copa.nr cel 0686925813
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim