Kompjuter Per Pjese 5 Euro ✔

Shitet nga: Kompjuter 20 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet kompjuteri i gjithi ose me pjese :

Ose me pjese :

Blloku Ushqimit 400W = 10 Euro
Kasa = 5 Euro
Dvd = 7 Euro
Ram Ddr2 1Gb me Ftohje = 7 Euro


Vetem ato qe jane te interesuar vertet te kontaktojne ne numrin e telefonit si dhe ne Whats app .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim