Kompjuter FUJITSU SIEMENS ESPRIMO E5600

Shitet nga: albi 20 Maj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
OPERATING SYSTEM : Microsoft Windows XP PROFESSIONAL (5.1, BUILD 2600)
SYSTEM MODEL : ESPRIMO E
BIOS : VERSION 5.00 R1.07-01.2264.A1
PROCESSOR : ADM semprom (tm) processor 3000+, MMX, 3D Now, 1.8GHZ
MEMORY : 478MB RAM
PAGE FILE: 247MB used . 873MB avaiable
KOMPJUTERI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE KA 1 VIT PERDORIM DHE ESHTE PERDORUR VETEM PER TE RUAJTUR FOTO. CMIMI I DISKUTUESHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim