Kompjuter

Shitet nga: andjus 05 Dhj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Mund te bejm edhe ulje..Kompjuteri esht ne gjende shume te sakt gjithsej esht ndezur 2 her per arsyeje mosperdorimi nga pronari. Ka ardhur nga greqia si kompjuter dhe esht n gjende te shkelqyer ndodhet ne fier per m shum keni nr e telefonit...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim