Internet cafe

Shitet nga: biba 11 Nën 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet salle interneti 20+1 pc, dell OptiPlex 755 core(TM)2 duo CPU, 2,53GHz, RAM 2GB, monitor 22 samsung salla eshte ne gjendje superr te mire pune me klientel te rregullt dhe te zgjedhur , kam 2 vjet e gjysem qe e kam une puna eshte e garantuar salla e kompletuar me cdo gje , frigorifer fotokopje kondicioner aspirator , e shes per arsye emigrimi , nuk shitet per asnji lloj arsye tjeter po te jet puna me nejt ne shqiperi nuk do e shisja por kam nji mundesi shum te mire jasht , salla ka klientelen e ngritur e te sigurt asnji gjo nuk i mungon, qeraja e ambjentit eshte e leverdisshme afat gjate dhe ne zone te sigurt adresa ne qytet studenti tek ambasada suedeze, te interesuarit kontakt 068 54 34 149 çmimi 8 000 000 leke te vjetra, cmimi i pa diskutueshem sepse ka mbi 1 miljon lek furrnizim kanceari! Per nji qe di dhe do te punoj ja vlen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim