Internet 10 Pc + Karrike + Tavolina

Shitet nga: Internet 18 Gsh 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
OKAZION Shitet Internet 10 Kompjutera Komplet bashke me tavolina dhe karrige .
Kompjuterat jane te kompletuar me kamera , kufje .
Parametrat jane te kenaqshem per cdo internet caffe .
Monitoret jane 17" Polsh

Karte Grafike : 512 Mb e Integruar .
Ram : 2 Gb .

Cmimi : 1.500.000 Leke (Vjetra)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim