INTERNET CAFFE 18 KOMPJUTERA+ 18 TAVOLINA+KARRIG..

Shitet nga: toni 02 Jan 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHITET BIZNES INTERNET CAFFE, ME 18 KOMPJUTERA SALLE TE KOMPLETUAR ME PARAMETRA SHUME TE MIRE, 2.8/3.0GHZ INTEL CORE 2 DUO DHE AMD CORE X2, RAM 1GB, GRAPHIC 512 MB, HDD 80 GB, MONITOR 19" + 18 TAVOLINA SALLE + 20 KARRIGE SALLE + TAVOLINE E MADHE KRYESORE + RAFT EKSPOZITOR I MADH 4 X 2.5 METER + FOTOKOPJE/PRINTER/SCANER ME NGJYRA DHE BARDH E ZI TOSHIBA E-STUDIO 3511, PREFEROHET TE SHITEN TE GJITHA SE BASHKU, CMIMI PER TE GJITHA 1600 EURO TE INTERESUARIT TE TELEFONOJNE NE NUMRIN E MEPOSHTEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim