Hp z600 workstation dual cpu xeon

Shitet nga: edor 29 Maj 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
hp z600 workstation
intel xeon e5620 dual cpu nga 12 mb cache
12 gb ram ecc ddr3 memory
nvidia quadro fx 3800 1 gb ddr3 256 bit
320 gb hdd,
per adobe/autodesk/dhe cfardo lloj programi grafik..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim