Hard disk 250 GB SATA DESKTOP 22 Euro

Shitet nga: Elite Store 17 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Tirane,Shes HDD Destopi 250 gb SATA shume pak te perdorur.

Hdd jane te importuara nga gjermania dhe jane perfekte.

Shiten me garanci.

Cel. : 0692999998
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771

Cel. : 0692999998
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim