HP Color LaserJet 2840 All-in-One PRINTER COPIER..

Shitet nga: Alban 19 Qer 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet HP Color LaserJet 2840 All-in-One PRINTER COPIER SCANNER FAX
shum funksionale
1. Fotokopje me gjyra Color + bar e zi Origjinale
2. Printer
3. Skaner skanon dokumentet me ngjyra
4. Fax dergon dokumentet ne sistemin e TeleFax

Esht HP Origjinal dhe nga madhesia e ti esht i qendrueshem te punoj gjat pa nderpreEsh I perdorun po ne gjendje shum te mir dhe i rujtun,
E ka mundsin mi perdor edhe kater lloje te SD kartave me bart Dokumente

Fotot jan marr nga Neti te interesuarve muj me jav dergu edhe fotot origjinale te printerit ( Gjendjes Faktike )

Qmimi esht me marrveshje


Per me shum klikoni ne linkun e me poshtem edhe e keni ne detaje per HP Color LaserJet 2840 All-in-One PRINTER COPIER SCANNER FAX

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,1835786,00.asp

Qmimi i Ri kushton 999$ dollar shiqoni linkun


+37744240419
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim