Dell precision t5500 server workstation per arki..

Shitet nga: Eraldo 26 Maj 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

590 EUR   750 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Dell precision t5500
Quad core xeon 5620 12 mb cache 2.40 ghz kalon ne 8 procesor ne hiper tethering
6gb ram reg ecc server
500gb hdd +160 hdd
Quadro k600 1gb profesionale
Shume i mire per renderizim mbi 24 ore dhe i afte te punoj me cdo program renderizimi
Mundesi upgrade-ti nje cpu tjeter , deri ne 72 gb ram dhe nje tjeter kart grafike . windows 7 x64 pro oem
Ps mund te luani cdo loj te krijuar deri ne sot
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim