Dell precision T3400

Shitet nga: artan 14 Jan 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet:Dell precision T3400 me parametra;core2duo 3Ghz,ram-4Gb max ram 16GB,grafika Nvidia fx1700 512MB e dedikuar,power supply 550w,2 HDD 250Gb+80Gb,monitor dell 20',tastiere dhe mouse.I pershtatshem per pune te renda grafike.

Cel. : 0699207944
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim