DESKTOP PCs Business AMD Sempron (2.80GHz Ram 2G..

Shitet nga: OKTOUEST 05 Dhj 01:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
SUPERCASE PC CHASSIS SK 503


Power Supply 450W, SERIES FORCE


Procesor AMD Sempron 2.8GHz


Motherboard Asrock N68-VS3


TOSHIBA HDD 3.5" 1TB , SATA3, 7200RPM, CACHE 32MB


Graphics Cards:512 MB Shared Memory


MEMORY KINGSTON 2GB DDR3 1333MHz


DVDRW SAMSUNG 24X SATA BULK BLACK


WINDOWS 8.1 ProfesionalTransporti në Tiranë dhe Fier, Falas. Nuk ka nevoje per karte krediti apo pagese ne llogari bankare .Ne ju dorezojme produktin,me courier ,ne ambjentin tuaj dhe ju do te paguani dore me dore pasi ta keni mare ate.


Si te porosis?Mënyra më e thjeshtë është duke e porositur produktin nëpërmjet telefonit.044803833


Mob:0698138830 - Mob:0693396459Menyra tjeter eshte te dergoni nje E-mail:sales@oktouest.comMe keto menyra ,thjesht do te jepni një numër telefoni, adresën e shtëpisë ku ju doni të vijë produkti dhe kodin (ID) te produktit.Mënyra tjeter është online nëpërmjet faqes tone të internetit.Per mos te patur veshtiresi ,gjeni gjuhen shqip qe ndodhet ne krye te faqes- djathtas.Ne vazhdim klikoni LOG IN dhe me pas klikoni KRIJONI NJE LLOGARI.Plotesoni formularin qe ju kerkohet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim