Computer Desktop Intel® Core™ 2 Quad Q8400 4 X 2.6

Shitet nga: Best Computers 05 Dhj 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Computer Desktop, Antivirus i perhershem me license Symantec,
Win 7 Ultimate 64 bit, Office 2007, te gjitha programet e instaluara.
Specifikimet teknike:

Motherboard: Intel ECG3510M (DG35EC)

Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q8400 4 X 2.66 GHz

RAM: 4 GB DDR2 ( I zgjerueshem deri ne 8 GB)

HDD: 160 GB SATA 7200 RPM

K.grafike e dedikuar NVidia GeForce 6600 256 MB Hyrje: DVI, VGA

Bllok ushqimi: 600 Watt

Porta USB ( 8 cope)

DVD writer LG Super Multi

OS Win 7 Ultimate 64 Bit

PC eshte shume i shpejte dhe ne gjendje shume te mire teknike.

Cmimi: 140 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim