Acer i5 3.2 Ghz

Shitet nga: geri 04 Nën 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet ACER i5 ne gjendje perfekte gati 5 muaj i perdorur.
Komjuteri eshte i pershtatshem epr studio montazhi dhe grafike, me te gjitha programet perkatese si Adobe premier, after effects, da vinci, audition ...etj Gjith paketa e adobit.

Hardisk : 5 TB
Procesor: i5 / 3.2 ghz
Ram: 8 GB
Kart grafike: GT 320
Wind 7/ 64 Bit
Dvd Blue RAY
Kart Wirles
Monitor LENOVO 22 inch
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim