7 kompjutera

Shitet nga: Enea 14 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Mbyllje aktiviteti.Shiten 7 kompjutera ne gjendje optimale.Te kompletuara ,motherboard Pentium 4 , 3.2 GHZ, 80 GB HDD, 1 G RAM. HP COMPAQ. EKRANE 17-SH te markave te ndryshme : ACCER , SAMSUNG , FUJITSU , IBIZZO.
SHITEN te kompletuara me tastiere, mouse dhe kufje origjinale. Te gjitha per nje cmim prej 10.000 lekesh copa (i padiskutueshem) ose diskutohet nese merren te gjitha bashke.
Shiten edhe tavolina edhe karrige kompjuterash per salle , kush eshte i interesuar me cmim te arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim