4pc + server +mobiljet dhe kariket + shperndares..

Shitet nga: Eriko 13 Tet 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
4pc HP me ekrane 20polsh,kufje,kamera,maus,tastier, server HP me ekran fujitsu 17polsh,maus,tastjer,kamer, jan te paisur dhe me mobilje venge dhe karige stil zyre.. kan shperndarsin e internetin dhe kabujt per largesi te ndryshme..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim