10 komplete kompjutra

Shitet nga: Olsi 26 Nën 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Asus
Motherboards P5KPL-CM Intel Pentium (R)
Dual-Core CPU E5200 @2.5GHz, 2 GB RAM,
Hard disc 160 gb monitor 22 Esht dhe 1 printer skaner fotokopje ️️te pershtateshme per qendra interneti cmimi 1000 €I diskutushemjan 10 komplete
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim