Radio dore profesionale Motorola, Model P020, VH..

Shitet nga: kala 29 Nën 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Muzikë
Te reja, ne kutine origjinale ku perfshihet karikuesi, kufje mikrofon, kapese per rrip, manual perdorimi.
99 kanale te programueshem per gjithe banden VHF nga 136 - 174 Mhz. Bateri e karikueshme NiMh.
Cmimi perfshin TVSH dhe mund te jepet fature e rregullt.

10 cope gjendje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim