Xhinse per Djem

Shitet nga: Andi 14 Maj 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Xhinse per djem cilesore modele te ndryshme dhe masa te ndryshe te ardheura nga Turqia behet fjal per 120 pal xhinse dhe nuk ndahen te gjitha bashk cmimi shum i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim