Veshje atlete 5500- deri 7500. leke

Shitet nga: Saimir Selimi 11 Jan 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Atlete .ADIDAS- NIKE-REBOOK -LONSDALE -puma.etj.100%Originale.facebook-GLOBAL shop. -= VLORE-bulevardi vlore skel.Do te gjeni veshje te ndyshme sportive dhe shum produkte te tjera Tegjitha produktet jane te reja dhe te viteve te fundit.Dyqani eshte i themeluar qe prej vitit 2003 deri sot .Cmimet jane te pa konkurueshme ne treg .Porositni ateletet qe ju deshironi . Outlet Dyqan sportiv
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim