Malli osht kryesisht per femna

Shitet nga: Mall i mir 10 Dhj 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Mall i mir dhe offert shum emir gjendemi ne kosov ju mirpresmi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim