Veshmbathje, kozmetike, pajisje elektoshtepiake

Shitet nga: alban xhebexhia 20 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet mall me shumice dhe pakice me ulje 50-70%, mbyllet biznesi per arsye familjare. Dyqani pemban produkte te ndryshme te reja dhe te perdorura si :
- veshmbathje
- produkte elektroshtepiake
- produkte kozmetike etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim