TUBA PLASTIKE

Shitet nga: SHPK 22 Gsh 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
PRODHOJME DHE SHESIM ME SHUMICE DHE PAKICE TUBA PLASTIKE
NGA TE GJITHA LLOJET
ME DIAMETER NGA 1 cm deri 7.5 cm ( Fi 10 deri Fi 75 ) MBI Fi 75 ME POROSI .
ME FORTESI 6 ATMOSFERE DHE 10 ATMOSFERE ( 6 BAR - 10 BAR )
PER PERDORIM NE BUJQESI, PER UJE TE PIJSHEM, DHE FIBRA OPTIKE. etj . . .

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim