Shufra hekuri per ndertimtari prej fi 8mm deri n..

Shitet nga: muhameti 30 Krr 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten shufra hekuri per ndertimtari prej fi 8 mm deri me 32 mm.Perpilohet kontrata per sasine dhe periudhen qe duhet ber porosine.Per kompenzim pranohet edhe skrap hekuri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim