RIMMEL LONDON Lipstic Finish lasting

Shitet nga: Klaudia 22 Nën 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
From LONDON
Shiten lipstic te markes Rimmel London, nje risi e re ne tregun e Shqiperise, Nje koleksion i ri i markes Rimmel. Nje cilesi e larte. Ky buzëkuq ndjehet sikur një krem/balsam buzësh kur aplikohet dhe është shumë i rehatshëm dhe me nje arome te embel, qendron shume gjate dhe kjo eshte arsye pse quhet Finish Lasting,
Nese jeni te interesuar me shumice cmimi eshte i diskutueshem.
CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim