Karrige,shesim me shumice dhe pakice.

Shitet nga: Lindi 18 Sht 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Karrige per plazh,per pishina,te reja,te ardhura nga zvicra,shume komode dhe te rehatshme,kemi shume ngjyra..me pakice 25 mije lek me shumice 20 mije lek.. 0698397855
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim