Fshesa malakuq me shumic dhe pakic

Shitet nga: Dritani 03 Shk 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
fshesa malakuqi me shumic dhe pakic. jan shum te mira
me shumic 2 mij lek copa. ndersa me pakic 2 e gjyse.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim