RAKI RRUSHI

Shitet nga: Eli 04 Sht 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shitet raki rrushi e prodhuar ne fshatrat e pukes eshte raki speciale dhe pa hile ajo shitet me prov ju lutemi na kontaktoni qe mos ta humbisni kete rast
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim