RAKI RRUSHI VENDI SPECIALE

Shitet nga: xhuliooo1 12 Nën 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Raki rrushi e bere ne shtepi shume e mire dhe pa hile.
500 lek te reja per liter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim