shitet vere e kuqe me shumice

Shitet nga: aldor 20 Nën 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
shitet vere e kuqe 100% origjinale pas asnjelloj ilaci apo gjera te tilla gjithashtu dhe rrushi i pasperkatur me pesticide asnjehere..
vere nga rrush vajguri
shitet me shumice
vera eshte gatshme per cdo lloj analize
150 lek / litri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim