PROGNI GIPS Ofrojme punime gipsi profesionale

Shitet nga: Gjon Progni 20 Maj 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bej Punime Gipsi ne menyre profesionale .Eksperience 20 vjecare jashte Shqiperise .
Nese jeni te interesuar mund te kontaktojme.Jam artizan me eksperience.Punoj ne menyre individuale dhe ne grup varet nga punimi .Bej tavane te varur, patinime ,punime specifike artizanale sipas gustos dhe deshires. Tel : 0686279457
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim