Vip Car Transport Gjermani Albania

Shitet nga: Vip Car Transport 24 Jan 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Vip transport dhe tashme edhe drejt shqiperise... Vip car tramsport e cila me transportim maiknava nga Gjermania(Munich ) drejt vendeve te Be tashme ka nisur linejn e saj edhe drejt shqiperise ...Ne ofrojme transport te garantuar te shpejt edhe super cilesor te makines tuaj nga Gjermania ne shqiperi me mjete te standarteve europiane dhe cmime shume konkuruese .... Makinat ngarkohen ne transportieret tone vetem nje makine brenda transportierit i cili esht i mbulauar me klima duke jua sjell makinem tuaj pa pershkuar asnje km dhe duke mbajtur pergjegjesi te plote ... per te gjith ju te cilet deshironi ti importoni nje makin nga gjermania ne ju ofrojm transportin me cilesor edhe me cmime shume konkuruese .. per me shume informacion ju lutemi kontaktoni asistentin tone ne shqiperi T.Guce nr tel (0692526424) ose drejtorin e transporeteve per shqiperi-kosov mrs Olgert Guce nr tel (+4915118912240) cili do iu orjentoje dhe informoj per kushtet menyren e transportit cmimin e gjithcka tjeter ...Per nje kosto me te reduktuar me deshiren e klientit mund te zgjidhni qe makinen ta sjellim deri n Ancona me pas aty ngarkohet n traget edhe ju e prisni ne Durres ...(kjo gjithmon eshte
ne deshiren e klientit ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim