Makin me Qera

Shitet nga: Jurgen Bileri (Yuri) 15 Mar 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Ofroj Makina me Qera , VW PASSAT 1.9 TDI NAFTE DHE C-CLASS NAFTE ME KAMJE AUTOMATIKE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT ( TE SAPO TARGUAR) , CMIMI NIS NGA 25 EURO DITA

PER ME SHUME INFORMACION :

TELEFON : 0673050600 & 0695769493
EMAIL: ropituto@live.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim