servis celularesh

Shitet nga: smart world 10 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 345 LEK

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
çdo problem teknik i kompjuterave apo pajisjeve të tjera teknologjike të zgjidhet brenda pak minutave.. drejtohuni ne SMART WORLD .
Shitje - blerje, telefona dhe kompjutera. Aksesore per te gjitha llojet, Sherbim i shpejte dhe profesional. Asistence teknike per telefona dhe kompjutera.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim