ofroj Call center, forex,

Shitet nga: berzant 02 Mar 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Per te gjith te interesuarit qe duan te hapin call center te tipit Forex Organizoj takime per hapjen e ketij biznesi me kompani qe kane cmime dhe kushtet me te mirat ne Treg, Suport i vazhdueshem edhe ne fillim por edhe ne vazhdimesi te punes. Ideale dhe per ata qe duan te nderrojne broker.
Kushtet per hapjen jane vetem per tregun e huaj, jo Shqipetar.
per cdo te interesuar te kontaktoje ne nr e tel si viber dhe watsap.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim